Otakar Vaňáč (1878-1955)

Lesní palouk

litografie, 15 x 12,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích potrhaný papír

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240123

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:37

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu