Otakar Vaňáč (1878-1955)

Horská krajina

litografie, 17,1 x 19,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240125

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:39

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu