Otakar Vaňáč (1878-1955)

Hoverla od hranic

litografie, 15 x 18,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240136

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:47

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu