Otakar Vaňáč (1878-1955)

Vesnice pod horami

litografie, 16,4 x 23 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240137

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:48

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu