Otakar Vaňáč (1878-1955)

Salaš

litografie, 14,8 x 22,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240138

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:49

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu