Otakar Vaňáč (1878-1955)

Strom u statku

litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240144

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:55

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu