Otakar Vaňáč (1878-1955)

Dům

litografie, 17,4 x 22,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240145

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:56

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu