Otakar Vaňáč (1878-1955)

Dívka na rozkvetlé louce

litografie, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích lehce zašpiněný papír

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240146

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 17:52

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)