Daniela Benešová (1929)

Zimní alej

litografie, 1987, 11,7 x 8,4 cm, sign. DU DBenešová 87, 22/40

ID: 240856

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:30

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu