Jana Reinerová (1946)

Komíny

litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 39/40, Praha, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 240885

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:48

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)