Jana Reinerová (1946)

Noční předměstí

litografie, 17 x 28,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 35/55

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 240890

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:49

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu