Vinice v Provance

olej, plátno, 1992, 65 x 81 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 240963

Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 15:11

Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu