Jaroslav Rajchl (1926-2017)

Slunečnice

olej, sololit, 61,4 x 43,8 cm, sign. LD Rajchl, lehce naražené spodní rohy desky

ID: 241022

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 20:10

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu