Jar. Novák

Na trati

litografie, 1947, 21,4 x 29,7 cm, sign. PD Jar Nov 47, 89/200

ID: 241055

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:48

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)