Aleš Kublák (1945)

Stesk

olej, plátno, 2019, 60 x 50 cm, sign. LD Aleš Kublák

ID: 241099

Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 19:57

Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu