Madona a sv. Šebestián

olej, plátno, 201,5 x 112, 5 cm, rentoilováno, malba místy sedřena

ID: 241943

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu