František Kaván (1866-1941)

Na Studnickém

olej, karton, 37,5 x 49,5 cm, sign. PD Kaván Na Studnickém, rám, název malby se vztahuje k lokalitě studnických polí v okolí Studnice, kde František Kaván často maloval, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, při okrajích malba mírně zašlá

žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVU Mánes, Jednoty umělců výtvarných v Praze ad.

ID: 241967

Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:27

Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu