Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Dvě dívky

akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám

ID: 242018

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2020 18:36

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK