Martin Mrkva (1989)

Vanitas III.

olej, dřevotříska, 86 x 62 cm, sign. PD M. Mrkva, rám, obraz pochází z cyklu obrazů Vanitas, které vznikaly během šestiměsíční stáže v Budapešti, zde měl autor přístup do anatomického kabinetu a mohl po libosti skládat nebytosti, jak cyklus obrazů původně nazýval, nebytosti s existencí omezenou na dobu jejich zobrazení, umocňuje tak téma pomíjivosti a křehkosti existence

Vystaveno: vystaveno v zimním refektáři Strahovského kláštera na výstavě Martin Mrkva Inter Angeli 12. 10. - 11. 11. 2018

ID: 242074

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2020 18:15

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Odhadní cena: 10 000 - 15 000 Kč CZK