Vladimír Větrovský (1977)

Krajina s koněm

litografie, 2010, 17 x 26 cm, sign. PD Wladimir 10, č. 22/100

žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

ID: 242491

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 12:01

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu