Bohuslav Syrový (1903-1981)

Chrám sv. Mikuláše v létě

litografie, 1948, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD B. Syrový 48, 75/350, při okrajích mimo tisk mírně natržený papír

studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

ID: 243426

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:38

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)