Různí autoři

Portréty

11x mědirytina, 19. století, 21 x 14 - 15 x 12 cm, portréty: admirál Nelson, Wellington, Linné ad., mírně poškozeno

ID: 243436

Vyvolávací cena: 110 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:33

Aktuální cena: 210 CZK (9 €)