Karel Šimůnek (1869-1942)

V tramvaji

akvarel, tuš, papír, 1912, 24,6 x 20,6 cm, monogr. LD KŠ, na zadní straně signováno, dole text:Pohleď jaké krásné, bohaté vlasy má ta dáma! Ty dostala jistě k Ježíšku!!, natržený papír

žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

ID: 243463

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:46

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu