Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Zeď modliteb

    Položka č.: 237268

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 18:15

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 18:08

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 223835

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:19

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Betlehem

    Položka č.: 223579

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:18

    litografie, 30 x 38 cm, sign. U Jana Reinerová, č. 4/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Jana Reinerová

    Noční osvícení

    Položka č.: 223578

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:17

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Les

    Položka č.: 223577

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:16

    litografie, 47 x 35 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 4/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Schody pod Hradem

    Položka č.: 223576

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:15

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 37/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Cestou k Hradčanskému náměstí

    Položka č.: 223575

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:14

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.1/53, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 223574

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:13

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zimní most

    Položka č.: 220681

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:08

    litografie, 35 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jana Reinerová

    Roh Liliovky

    Položka č.: 220680

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:07

    litografie, 37,5 x 32 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 27/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 220679

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:06

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Kašna (Německo)

    Položka č.: 220678

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:05

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vila Richarda Wagnera

    Položka č.: 220677

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:04

    litografie, 33 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Slavný park v Jeruzalémě

    Položka č.: 220676

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:03

    litografie, 33 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Rodný kraj G. Mahlera

    Položka č.: 220675

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:02

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 220673

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:01

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 35/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vhled do zahrady Německého velvyslanectví

    Položka č.: 220672

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:00

    litografie, 34,5 x 27,5 cm, č. 25/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Vinárna u Lorety

    Položka č.: 220671

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:59

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Ženeva

    Položka č.: 220669

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:58

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    Položka č.: 220668

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:57

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Synagoga v Maiselovce

    Položka č.: 220667

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:56

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Palma na Křížové cestě

    Položka č.: 220666

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:55

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Keř v Jeruzalémě

    Položka č.: 218983

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:48

    litografie, 34,5 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/66, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Jaffa

    Položka č.: 218981

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:47

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 17/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Kampa

    Položka č.: 218980

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:46

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 50/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lavička

    Položka č.: 213199

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:21

    kombinovaná technika, plátno, 30 x 21 cm, sign. DU Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky (Michalská)

    Položka č.: 213198

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:20

    kombinovaná technika, plátno, 32,5 x 26,5 cm, sign. DU Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    Položka č.: 199644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:37

    litografie, 14,5 x 21 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Silueta Petřína

    Položka č.: 196959

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:36

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě