Zasněžená krajina
olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 262073
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:52
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)