Pod Karlovým mostem
olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 263660
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:12
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu