Kamila Ženatá (1953)

Úplněk a světlušky

olej, plátno, 2020, 40 x 40 cm, nesign.

žákyně L. Čepeláka

ID: 267584

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:28

Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)