Kamil Lhoták (1912-1990)

Kouřící lahev

litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82

Antiqari.at Radhošťská

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 268427

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)