Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Slunečník

    Položka č.: 236698

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 22:12

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, PD monogr. K.L., rám, č. 3/25, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Kamil Lhoták

    V pondělí 28. března pokračování kostýmu

    Položka č.: 230547

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 17:48

    tuš, papír, 1955, 14,5 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 55, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Bohumil Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 179860

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:30

    litografie, 13,8 x 9 cm, sign. PD K. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Dva diskutující muži

    Položka č.: 206214

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2018 12:25

    ofset, 21,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs: Neruda v Paříži

    Položka č.: 167597

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 11:00

    bibliofilie se třemi lepty, 1977, 18,3 x 12,1 cm, sign. na tiráži Kamil Lhoták a Karel Sýs, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1977, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu