Dagmar Berková (1922-2002)

Odlet vzducholodí

litografie, 1970, 17 x 6 cm, sign. LD Dagmar Berková 70

studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 270047

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:04

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)