olej, karton, 25 x 38 cm, sign. PD , rám
ID: 274522
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:22
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
ID: 274522
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)