Tereza Kučerová (1964)

Jeden za všechny

litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý

Antiqari.at Radhošťská

žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

ID: 274651

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:36

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)