Josef Paleček (1932)

Velikonoce s paní Niki de Saint Phalle

litografie, 1994, 46 x 49 cm, sign. DU Josef Paleček 1994, č. 22/71

žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

ID: 275529

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:42

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)