Ville de Strasbourg

litografie, 1942, 22 x 16 cm, sign. PD nečitelně

ID: 277056

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:42

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)