olej, karton, 1958, 40 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 277090

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:03

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)