Emil Kotrba (1912-1983)

Ex libris Dr. Lubor Zahrádka

litografie, 1962, 9 x 6,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1962

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 278143

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:46

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu