Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    Položka č.: 229879

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:12

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Primasů

    Položka č.: 238038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:14

    tužka, papír, 1921, 15,7 x 10,4 cm, sign. PD 9.IV.1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Archivář (PF 1966 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    Položka č.: 232632

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:04

    dřevoryt, 1965, 14,5 x 10 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:50

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232630

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Stádo koní

    Položka č.: 235417

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:16

    litografie, 1959, 13,5 x 20 cm, sign. LD Emil Kotrba 1959, č. 14/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V ráji

    Položka č.: 220292

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 10:50

    litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vlk (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227030

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:02

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Spolek sběratelů

    Položka č.: 222255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:24

    litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Taneční pár

    Položka č.: 222247

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:18

    dřevoryt, 1962, 12,5 x 6,8 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    Položka č.: 220998

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:54

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)