Tereza Kučerová (1964)

Únava

litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60

Antiqari.at Radhošťská

žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

ID: 278789

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 21:34

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)