Dagmar Berková (1922-2002)

Dáma z Ascontu

litografie, 1972, 26,4 x 17,4 cm, sign. DU Dagmar Berková 72, č. 65/100

studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 278830

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:28

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)