Josef Kábrt (1920-1989)

Máchovský motiv

litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt

žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

ID: 278846

Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:04

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)