Josef Kábrt (1920-1989)

Dvě ženy

litografie, 23,7 x 17,2 cm, sign. PD Kábrt

žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

ID: 278847

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:28

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)