Pavel Lisý (1912-1990)

Rotunda

litografie, 1976, 14,5 x 12,8 cm, sign. LD P. Lisý - 76, 50/200

studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

ID: 279485

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:18

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)