Jan Mácha (1926-1984)

Pražské věže

litografie, 1981, 18 x 10 cm, sign. PD Mácha 81, č. 30/175

ID: 279520

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:30

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu