Pavel Lisý (1912-1990)

Květiny a motýl

litografie, 1973, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD P. Lisý - 73

studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

ID: 279613

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:15

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)