Pavel Lisý (1912-1990)

Hrozny

litografie, 1976, 12,9 x 12,9 cm, sign. PD P. Lisý - 76, č. 67/200

studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

ID: 279615

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:13

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu