Aleš Lamr (1943-2024)

Posel

litografie, 1991, 72,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 50/100

ID: 280123

Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:49

Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)