Oldřich Kulhánek (1940-2013)

litografie, 1977, 12,1 x 7,7 cm, sign. DU O. Kulhánek 77

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 280681

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:52

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu