Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Postava muže

    Položka č.: 237296

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:14

    kamenorytina, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 237297

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:13

    kamenorytina, 6 x 7 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Obézní symetrie

    Položka č.: 233835

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 18:35

    litografie, 2003, 57 x 73,5 cm, PN datováno 15/10/03, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Dvanáct variací na faustovské téma

    Položka č.: 232804

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2019 15:10

    tisk, 30 x 21 cm, podpis výtvarníka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage Jaroslav Seifert

    Položka č.: 232996

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:21

    lept, 1981, 28 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1981, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 199474

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 12:10

    ofset, 42 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris MUDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 232690

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:22

    litografie, 9,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 44/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Podzim

    Položka č.: 171390

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)