Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    George Orwell PF 1984

    Položka č.: 281016

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:52

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 280681

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:52

    litografie, 1977, 12,1 x 7,7 cm, sign. DU O. Kulhánek 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Grafika

    Položka č.: 267387

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 21:06

    tisk, plakát, 1990, 89 x 62 cm, v rozích dírky, papír mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Antická žena s dětmi

    Položka č.: 274065

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:35

    kamenorytina, 15,5 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ucho

    Položka č.: 273762

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 12:12

    lept, 1979, 11,5 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek79, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sv. Václav

    Položka č.: 270116

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:13

    litografie, 2010, 16 x 9 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 2010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Zrození

    Položka č.: 268673

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:15

    lept, 1987 ?, 15 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1987 ?, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sigmund Freud

    Položka č.: 268672

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:14

    lept, 1987, 15 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Kniha výkřiků

    Položka č.: 267837

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:24

    litografie, 1986, 15,3 x 13 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, LH Originální tisk litografie /1986 /28/5, PH Oldřich Kulhánek / A00226/Q34/., antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu