Jaroslav Chudomel (1929-2016)

Vesnička

litografie, 1977, 27 x 40,7 cm, sign. PD J. Chudomel 77, č. 108/200

žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 280745

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:44

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)