Jaroslav Chudomel

  • Jaroslav Chudomel

    Cesta

    Položka č.: 207959

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 14:26

    pero, papír, 1986, 13 x 11 cm, sign. DU J. CHudomel 10.1. 86, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    Položka č.: 191331

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:28

    litografie, 1976, 28 x 40 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 43/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Větve stromů

    Položka č.: 226881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:16

    litografie, 18 x 19,8 cm, sign. PD J. Chudomel, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnická kaplička

    Položka č.: 226880

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:42

    litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Městečko

    Položka č.: 206315

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:19

    litografie, 16,5 x 18 cm, sign. PD Chudomel, 90/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)